Prohlubujeme nadšení pro recyklaci a renovaci nábytku, proměnu interiéru a sdílíme naše zanícení pro redesign. Máme v oblibě také kvalitní a dobré jídlo, rádi se potkáváme se s přáteli, klienty a sousedy, hostíme je všechny a baví nás to všechno propojovat. A tak se některé kurzy, setkání a besedy budou pojit s různými tématy…

Baví nás také neobvyklé výtvarné postupy při barvení látek, tvorbě obrazů nebo koláže ze starých knih, floristika a kombinace starého s novým. Najdete u nás kousek antiku, antikvariátu, vintage nebo retra.

Ovšem rádi bychom, aby Atelier nebyl jen místem tvorby, ale je také místem setkávání lidí, které spojuje vášeň k umění v pospolitosti. A tak občas uspořádáme nějakou akci, třeba Fashion bazar nebo Vintage market, aby jsme se potkávali, vyměnili šatník, ochutnali něco dobrého a poklábosili se sousedy.

WhatsApp Image 2022-05-24 at 13.37.17

PROSTOR

Tento ateliér je jako stvořený pro Vaše školení, kurzy, pop-up akce, setkání, eventy, kde se chcete cítit příjemně, nerušeně, kreativně.

Prostor je rozdělený na tři části.

V přední místnosti je ateliér s velkým pracovním stolem s 8 židlemi, možnost přidat samostatný stůl a 2 židle navíc. Na odložení jsou k dispozici 3 věšáky.

V kuchyňce jsou 4 barové židle, odkládací parapet, vybavená kuchyň s nádobím k dispozici; možnost použít kávovar Nespresso, šlehač na mléko, rychlovarnou konvici a indukční sporák. Je možné používat veškeré vybavení – talíře, hrnečky, skleničky na limonádu, skleničky na víno, karafy, džbánky, konvice, příbory, velké nože, ubrousky, utěrky, jar a houbičky na nádobí.

V zadní části je toaleta s umyvadlem.

Pokud je to potřeba, nasdílíme zabezpečenou WIFI síť.

Volitelné vybavení:

Malířský stojan I 100 Kč

Malířské pomůcky  60 Kč/osoba

Dataprojektor I 800 Kč

Bezdrátový reproduktor I 300 Kč

Rádi zajistíme: catering

AKCE: KÁVA – ČAJ – VODA – v ceně pronájmu

Potřebujete zaparkovat? V ulici je možné parkovat dle tarifu růžové zóny, v týdnu 60 Kč/h, o víkendu zdarma. Platba v aplikaci Easy park,

Rezervace

REZERVACE

Emailem: info@oookarlin.cz

Min. počet hodin k jednorázové rezervaci jsou 3 hodiny, kratší rezervace nebude potvrzena. Rezervace vytvořená méně než 24 hodin před rezervovaným termínem nemusí být včas potvrzena.

Cena rezervace prostor začíná na 280 Kč za hodinu (měsíční tarif pro nekomerci) nebo 390 Kč za 2-4 hodiny (jednorázový tarif).

Chtěli bychom našim sousedům z přilehlého okolí nabídnout zajímavý program a vybraným projektům nabídneme individuální cenu.

Termín pronájmu ateliéru si předem rezervujete emailem, od aktuálního času až 30 dní dopředu. Pokud plánujete prostor využívat na kurzy a workshopy a potřebujete termíny rezervovat dopředu ještě delší dobu, pokusíme se domluvit. Za započaté hodiny (nad rezervaci) se účtuje po 30 minutách.

Pokud máte nestandard poptávku,  neváhejte a NAPIŠTE NÁM na info@oookarlin.cz, kapacita je limitována.

Ověření volných termínů – emailem, telefonicky ideálně před 12h a po 16h. Rezervace slouží jako závazná objednávka.

Platba – platí se doba rezervace plus případný čas navíc. Platba hotově/kartou/převodem předem.

pokladna

CENÍK

K finální ceně za pronájem je třeba připočítat sazbu za každou započatou hodinu přípravy a úklidu vaší akce.  Každá započatá 1/2 hodina (minimum) je zpoplatněna.

Jednorázový  tarif

od 9:00 – 21.00h (minimální pronájem na 3 hodiny)

390 Kč/ hod – 1-4 hodiny

290 Kč/hod – 5 a více hodin

490 Kč/hod – pouze večerní pronájem od 18 – 21h

celý den 2.600 Kč

  

Měsíční tarify

350Kč / hod – komerce

Ateliér využíváte pro své kurzy každý měsíc minimálně 5 hodin, platba na měsíc dopředu (hodiny se mezi měsíci nedají převádět)

280Kč / hod – nekomerce

Ateliér využíváte pro sebe a svoje tvoření každý měsíc minimálně 5 hodin, platba na měsíc dopředu (hodiny se mezi měsíci nedají převádět)

Cena platí při dohodě na jeden rok, hodiny čerpané nad rámec tarifu se účtují ve stejné sazbě.

 

Roční tarify

Pro tvůrce, co hledají prostor pro sebe, nabízíme rezervaci 10 nebo 20 hodin a jak je v průběhu roku využijete, je na Vás. Pokud tarif dočerpáte, můžete pokračovat předplacením dalších hodin ve stejném či jiném tarifu.

390 Kč / hod – 20 hodin ročně (a případně více)

450 Kč / hod – 10 hodin ročně (a případně více)

 

Ceny jsou uvedeny s DPH.

Stornopoplatek u pronájmů  24 – 48 hod.předem 50 %, méně než 24 h předem 100 %

Jsme plátci DPH.

Kalendář akcí na jednom místě najdete na webu:

kudyznudy-RGB

Dnes 12.7. máme dovolenou, obchod je zavřený Děkujeme za pochopení.