Obchod, dílna a kafe v jednom místě zní asi trochu divně, ne však v Karlíně, kde tuhle trojitou funkcí zastává náš OUT of OFFICE.

Myšlenka

Nápad otevřít podnik, který bude tak trochu multi-kulti, vznikl po častých návštěvách Berlína a Drážďan, kde je takových míst spousta. Tam není problém najít květinářství s kavárnou v jednom, nebo obchod s barem, manikúru s módním butikem a kafebarem. Karlín se zdál pro tento projekt nejvhodnější, takže když se uvolnilo místo po pekárně poblíž naší oblíbené vinárny a kavárny, šli jsme do toho. Po 3 měsících oprav a úprav se podařilo otevřít dveře.

Koncept

Co je možné u nás najít, zažít, nakoupit?

Koncept OUT of OFFICE Karlín je následující: inspirace, útulno, pohoda, žádný stres a tvůrčí akce. 

PRODÁVÁME, RENOVUJEME, RECYKLUJEME, NATÍRÁME, ČALOUNÍME staré kousky nábytku a UPRAVUJEME další dekorace.

Náš nábytek je originální, má ducha, je repasovaný anebo v původním stavu. Jsme schopni jej na základě požadavků zrenovovat do vybraných barev a potahů. Ostatní produkty vybíráme velice pečlivě od českých nebo zahraničních designerů, studií a firem. V koutku najdete i vintage kousky z porcelánu, a další dekorativní předměty, také šperky, tašky a kabelky, originální ČB porcelán, bytový textil, hračky, lucerny, vonné svíčky, košíky, zápisníky a další drobné dárky.

Pořádáme tématické večírky a kreativní workshopy

Rádi vás uvidíme znovu na některých z tématických večerů od jara do zimy či na chystaných kurzech dekorace a malování pomocí barev Chalk Paint ™ od Annie Sloan, které jsou unikátní a dají se s nimi dělat téměř zázraky. Více informací naleznete v sekci Annie Sloan CHALK PAINT™.

Dobrá káva

Vaříme kafe s pěnou a čokoládu hustou tak, že by se dala krájet, vše do originálních kelímků podle návrhu grafického studia eMSee.

Na všechny nákupy nad 1.350Kč nabízíme dopravu zdarma. Máme výdejní okénko, detaily v kontaktu.