Interiérový obchod, dílna a workshopy v jednom místě zní asi trochu divně, ne však v Karlíně, kde tuhle trojitou funkcí zastává náš OUT of OFFICE.

Myšlenka

Nápad otevřít podnik, který bude tak trochu multi-kulti, vznikl po častých návštěvách Berlína a Drážďan, kde je takových míst spousta. Tam není problém najít květinářství s kavárnou v jednom, nebo obchod s barem, manikúru s módním butikem a květinářství s dílnou. Karlín se zdál pro tento projekt nejvhodnější, takže když se uvolnilo místo po pekárně poblíž naší oblíbené vinárny a kavárny, šli jsme do toho. Po 3 měsících oprav a úprav se podařilo otevřít dveře.

Koncept

Tak ten je následující: inspirace, útulno, pohoda, žádný stres a tvůrčí akce. 

PRODÁVÁME, RENOVUJEME, RECYKLUJEME, NATÍRÁME, ČALOUNÍME staré kousky nábytku a UPRAVUJEME další dekorace.

Náš nábytek je originální, má ducha, je repasovaný nebo v původním stavu. Jsme schopni jej na základě požadavků zrenovovat do vybraných barev a potahů. Ostatní produkty vybíráme velice pečlivě od českých nebo zahraničních designerů, studií a firem. V koutku najdete i vintage kousky z porcelánu, a další dekorativní předměty, také šperky, tašky a kabelky, originální ČB porcelán, bytový textil, hračky, lucerny, vonné svíčky, košíky, zápisníky a další drobné dárky.

Pořádáme tématické večírky a kreativní workshopy

Rádi vás uvidíme znovu na některých z tématických večerů od jara do zimy či na chystaných kurzech dekorace a malování pomocí barev Chalk Paint ™ od Annie Sloan, které jsou unikátní a dají se s nimi dělat téměř zázraky. Více informací naleznete v sekci Annie Sloan CHALK PAINT™.

Originální doplňky dle sezóny

Spolupracujeme s českými tvůrci a nabízíme jejich výrobky dle sezóny.