Industriál design workshop

Termíny : 17.1.2018 od 16,30h

Program:

Tato akce je určena pro všechny kreativní nadšence, kteří s oblibou proměňují nábytek a dekorace v interiéru.
Na workshopu si vyberete barvy Chalk Paint™ , které použijete na dřevěné desce nebo předmětu, který si můžete donést. Ukážeme vám techniku, kterou napodobíte rezavý povrch, oprýskanou strukturu, nový černý vosk a své výtvory si samozřejmě odnesete domů.
V ceně je zahrnutý veškerý materiál na workshopu (barvy, vosky), dřevěná deska, lehké občerstvení, poradenství při další práci s barvami.

Cena : 1.650 Kč/ osoba nebo v rámci Annie Sloan Open day  590 Kč/hod (účast nad 4 hod – sleva 15%)

V rámci odpoledne Annie Sloan Open day si můžete vyzkoušet různé techniky,  bude vypsán časový harmonogram a můžete se stavit pouze na hodinu či dvě, podle vašeho výběru.

V ceně je zahrnutý veškerý materiál na workshopu (barvy, vosky), dřevěná deska, lehké občerstvení, poradenství při další práci s barvami. Jako dárek od nás získáte vzorník s reálnými barvami a vzorky vybraných odstínů.

Místo konání: Workshop Studio Karlín, Šaldova 28-vnitroblok

Vše co potřeba vzít s sebou: pohodlné oblečení, doporučujeme dlouhý rukáv, zástěru a nadšení pro tvorbu

Registrujte se na info@oookarlin.cz , uveďte počet osob, jména a mobilní spojení, poté vám zašleme potvrzení a pokyny k platbě. Na místě je možná platba pouze v hotovosti.

Objednávka workshopu se řídí našimi obchodními podmínkami, článek 9., které jsou k nahlédnutí zde.

počet volných míst : 6

rezervace : 1

minimální počet: 3

Všichni účastníci kurzu mají jednorázovou 10% slevu na veškeré Chalk Paint™ litrové barvy, Wall paint 2,5l a knihy Annie Sloan. Sleva je platná 14 dní od konání kurzu.

Od 13/9 do 29/9/2021 máme dovolenou a prodejna má omezenou otevírací dobu. Detaily v kontaktu, děkujeme za pochopení.