MINI Basic Workshop

Termín : 

  • nové termíny v roce 2021 budeme vypisovat na začátku roku dle aktuální pandemické situace

Program:

V kratší workshopu se naučíte 3 základní techniky – moderní hladký styl s použitím jednoho odstínu barvy,  styl “shabby” s viditelnou strukturou štětce,  patinování technikou “suchého štětce”  a krakelování na povrchu. Také vám vysvětlíme, jak používat tmavý a světlý vosk, představíme nové barevné vosky, bílý a černý, s kterým například vytvoříte industriální či přímořský styl. Také poukážeme na možná úskalí a přidáme vzorky navíc. Všechny techniky si vyzkoušíte na menším dřevěném prkénku, které si po skončení můžete vzít domů.

Cena: 1.150 Kč/ osoba

Místo konání: Workshop Studio Karlín, Šaldova 28-vnitroblok

V ceně je zahrnut veškerý materiál na workshopu (barvy, vosky), dřevěná deska, káva, čaj, poradenství při další práci s barvami. Jako dárek od nás získáte vzorník s reálnými barvami a vzorky vybraných odstínů.

Vše co potřeba vzít s sebou: pohodlné oblečení, doporučujeme dlouhý rukáv, zástěru a nadšení pro tvorbu !

Registrujte se na info@oookarlin.cz , uveďte počet osob, jména a mobilní spojení, poté vám zašleme potvrzení a pokyny k platbě.

Objednávka workshopu se řídí našimi obchodními podmínkami, článek 9., které jsou k nahlédnutí zde.

Na místě je možná platba pouze v hotovosti.

počet volných míst : 6

rezervace: 0

min.účast: 3

Všichni účastníci kurzu mají jednorázovou 10% slevu na veškeré  Chalk Paint™ litrové barvy, vosky 500ml, štětce, Wall paint 2,5l a britské knihy Annie Sloan. Sleva je platná 14 dní od konání kurzu.