MASTER CLASS Annie Sloan

 

Zveme vás na kreativní workshop do dílny U JEDNOHO STOLU na Smíchovskou náplavku. Jedinečný workshop,  na kterém se naučíte detailní zdobné techniky, budete pracovat s luxusními křídovými barvami Annie Sloan, s vosky a laky a zároveň si osvojíte unikátní japonskou decoupage techniku, kterou vás provede umělkyně Nikola Korčáková.

Termín: 11.11. 2021 od 17.30 hodin

PROGRAM:

  • 17,30h – přivítání U jednoho stolu a seznámení s konceptem dílny
  • 17.45h – kreativní workshop, na kterém vás lektorky naučí, jak pracovat s křídovými barvami Annie Sloan, s vosky a laky a zároveň si osvojíte unikátní japonskou decoupage techniku. Decoupage je vlastně zdobení předmětu lepením barevných výřezů papíru v kombinaci se speciálními malířskými efekty, zlatými listy a dalšími ozdobnými prvky. Výsledek vypadá jako malba nebo vykládání. V průběhu workshopu bude připraveno lehké občerstvení a voda nebo čaj; na baru si můžete objednat vínko, skvělé italské Prosecco a další nealko nápoje
  • 20.30h – na závěr si s vámi rádi popovídáme, a užijeme si společně příjemnou atmosféru s výhledem na Vltavu v této překrásné části Prahy.

CENA: 2.190 Kč/osoba

V ceně je zahrnutý veškerý materiál na workshopu (barvy, vosky), dřevěná šperkovnice či box, lehké občerstvení, poradenství při další práci s barvami. Jako dárek od nás získáte vzorník s reálnými barvami a vzorky vybraných odstínů.

Místo konání: kreativní dílna U jednoho stolu, Hořejší nábřeží u botelu Admirál, Praha 5 Smíchov

Registrujte se na info@oookarlin.cz , uveďte počet osob, jména a mobilní spojení, poté vám zašleme potvrzení a pokyny k platbě. 

Objednávka workshopu se řídí našimi obchodními podmínkami, článek 9., které jsou k nahlédnutí zde.

Min. účast 8 osob

Rezervace: 7 osob

Kapacita: 12 osob

 

Všichni účastníci kurzu mají jednorázovou 10% slevu na veškeré Chalk Paint™ litrové barvy, vosky 500ml, štětce, šablony, Wall paint 2,5l a britské knihy Annie Sloan. Sleva je platná 14 dní od konání kurzu.

Napsat komentář