MASTER CLASS Annie Sloan

 

Zveme vás na kreativní workshop Renovace nábytku s produkty Annie Sloan do dílny U JEDNOHO STOLU v Českém ráji. Jedinečný workshop,  na kterém se naučíte základní i detailní zdobné techniky, budete pracovat s luxusními křídovými a saténovými barvami Annie Sloan, s vosky a laky.

Termín: 9.srpen 2024

PROGRAM:

  •  přivítání U jednoho stolu a seznámení s konceptem dílny
  •  kreativní workshop, na kterém vás lektorky naučí, jak pracovat s křídovými barvami Annie Sloan, s vosky a laky a zároveň si osvojíte unikátní decoupage techniku. Decoupage je vlastně zdobení předmětu lepením barevných výřezů papíru v kombinaci se speciálními malířskými efekty, zlatými listy a dalšími ozdobnými prvky. Výsledek vypadá jako malba nebo vykládání. V průběhu workshopu bude připraveno lehké občerstvení a voda nebo čaj; můžete si objednat vínko, skvělé italské Prosecco a další nealko nápoje
  • na závěr si s vámi rádi popovídáme, a užijeme si společně příjemnou atmosféru v českém ráji

CENA: 2.590 Kč/osoba

V ceně je zahrnutý veškerý materiál na workshopu (barvy, vosky), dřevěná šperkovnice či box, lehké občerstvení, poradenství při další práci s barvami. Jako dárek od nás získáte vzorník s reálnými barvami a vzorky vybraných odstínů.

Místo konání: kreativní dílna U jednoho stolu

Registrujte se na info@oookarlin.cz , uveďte počet osob, jména a mobilní spojení, poté vám zašleme potvrzení a pokyny k platbě. 

Objednávka workshopu se řídí našimi obchodními podmínkami, článek 9., které jsou k nahlédnutí zde.

Min. účast 8 osob

Rezervace: 7 osob

Kapacita: 12 osob

 

Všichni účastníci kurzu mají jednorázovou 10% slevu na veškeré Chalk Paint™ litrové barvy, vosky 500ml, štětce, šablony, Wall paint 2,5l a britské knihy Annie Sloan. Sleva je platná 14 dní od konání kurzu.

Napsat komentář

Dnes 12.7. máme dovolenou, obchod je zavřený Děkujeme za pochopení.