Barvy Chalk Paint™ je možné použít i v exteriéru

Chalk Paint™ barvy můžete použít na kovový, betonový i dřevěný povrch (s vyjímkou teakového dřeva) , ale pozor, není to žádný zázrak, který by vám vydržel na věky, počítejte s tím, že nátěr budete muset obnovovat jednou za čas, pokud nechcete vytvořit deštěm omytou patinu 😉

Barvy aplikujte za suchého a teplého počasí, ideálně nechte povrch uschnout na slunci, jelikož chemický proces se urychlí a barvy krásně vytvrdnou.

 

Barvy můžete nalít také do malířské sprejové pistole a urychlit tak celý proces na minuty !

Pokud se rozhodnete pro využití barev ve venkovních prostorách, doporučujeme je spíše na povrchy, které nejsou vystaveny vodě neustále! Speciálně podlahy teras apod., kde se voda drží dlouhodobě, nejsou vhodné.

Co k této proměně potřebujete?

Stříkací pistoli, plechovku odstínu Florence a Pure. Nejdříve celý povrch dostatečně odmastěte (jarová voda nebo odmašťovací sprej na kuchyňský nábytek, případně technický líh) a nechte uschnout. Barvu aplikujte do pistole ředěnou s vodou v poměru 1:1. Pokud natíráte štětcem, barvu není nutné ředit, nebo jen zlehka, aby zůstala tzv. krátká.

Mezi jednotlivými nátěry nechte povrch schnout 24 hodin. Doporučujeme min. 2 vrstvy barvy.

Jaká je povrchová úprava?

Povrch nevoskujte ani nelakujte, vosk by se na slunci rozehřál a Lacquer od Annie Sloan není určen pro venkovní použití, pouze do interiérů.

Na co se chystáte na jaře vy?

Napište nám a pošlete svoje proměny, nejhezčí bude odměněna vybraným odstínem v malém balení.


Chalk paint outside - Copy (2)Chalk paint outside2 - Copy (2)Chalk paint outside6kov_lucerna Chalk paint outside4Chalk paint outside8 louis+paris