Basic Workshop – základní technika

Termíny:

17.5. 2018 od 16,30-19,30h

26.5.2017 od 10-16 h speciál v Mikulově, více info na FB stránkách

cena – 1.750 Kč

Program:

Představíme Vám dekorativní barvy Chalk Paint a naučíte se několik základních technik – styl „chic“ s použitím jednoho odstínu barvy,  styl „shabby“ s viditelnou strukturou štětce, krakelování povrchu,  lazurování, techniku „wash“, moderní hladký styl a patinování pomocí dvou barev. Také vám vysvětlíme, jak používat tmavý a světlý vosk, představíme nové barevné vosky, bílý a černý, s kterým například vytvoříte industriální či přímořský styl. Také poukážeme na možná úskalí a přidáme i něco navíc :) Všechny techniky si vyzkoušíte na dřevěné cvičné desce, kterou si po skončení můžete vzít domů v plátěné eko-tašce, kterou si pomalujete. Po absolvování workshopu pak hravě zvládnete proměnu vlastního kusu nábytku.

Místo konání: Workshop Studio Karlín, Šaldova 28, Praha 8 – vnitroblok

V ceně je zahrnutý veškerý materiál na workshopu (barvy, vosky), dřevěná deska, lehké občerstvení, poradenství při další práci s barvami. Jako dárek od nás získáte vzorník s reálnými barvami a vzorky vybraných odstínů.

Vše co potřeba vzít s sebou: pohodlné oblečení, doporučujeme dlouhý rukáv, zástěru a nadšení pro tvorbu ! :)

Registrujte se na info@oookarlin.cz , uveďte počet osob, jména a mobilní spojení, poté vám zašleme potvrzení a pokyny k platbě. Na místě je možná platba pouze v hotovosti.

počet volných míst : 6

V případě dotazů volejte na +420 777 713 156 .

Všichni účastníci kurzu mají jednorázovou 10% slevu na veškeré Chalk Paint™ litrové barvy, Wall paint 2,5l a knihy Annie Sloan. Sleva je platná 14 dní od konání kurzu.